Otwarta pracownia dla starszych dzieci, młodzieży i dorosłych. Wspólnie tworzy piękne , dziwne, czasami zaskakujące przedmioty.Ale też użyteczne kubeczki, miseczki czy kafeleczki. Nasza wyobraźnia jest naszym przewodnikiem.

Zajęcia dla Rodzica z dzieckiem w wieku od 4 lat.Zajęcia kreatywne, wspomagające motorykę małą, integrujące i wzmacniające więzi.
Wspaniały sposób na spędzenie ze sobą czasu i odkrycie spólnych pasji i talentów.
Na zajęcia z dzieckiem może przyjść nie tylko mama lub tata, ale także ulubiona ciocia, siostra , dziadek czy brat.

Tematyczne warsztaty ceramiczne obejmujące sztukę dekoracji i szkliwienia. Masz możliwość wybrania z gotowych wyrobów: kubek, talerzyk, filiżanka, lub zeszkliwić swoją własną pracę wypalona wcześniej na biskwit.

Our store

Ceramika w Przedszkolu

iZajęcia ceramiczne obejmujące modelowanie i ozdabianie prac ceramicznych szkliwami renomowanej firmy Mayco. Wypał gotowych wyrobów w atelier artysty i zwrot gotowych prac do placówki. Tematyka warsztatów do wyboru 

Ceramika w szkole

Zajęcia ceramiczne obejmujące modelowanie i ozdabianie prac ceramicznych szkliwami renomowanej firmy Mayco. Wypał gotowych wyrobów w atelier artysty i zwrot gotowych prac do placówki. Tematyka warsztatów do wyboru

Kreatywne Urodziny dla tych, którzy  lubią z przyjaciółmi wspólnie bawić się i tworzyć niepowtarzalne dzieła, które - tak jak  wspomnienia- zostaną na zawsze.